Wibracja związku 9

flickr.com

Obliczając wspólną wibrację związku możesz sprawdzić czy jest to relacja karmiczna. Jest to prosty sposób pozwalający sprawdzić po co się spotkaliście i nad czym należy popracować, aby karma się wypaliła.

Jak obliczyć wspólna wibrację związku?

 • liczysz liczbę swojej drogi życia
 •  liczysz liczbę drogi życia partnera

sumujesz te liczby do postaci jednocyfrowej (wyjątek stanowią liczby mistrzowskie)

Przykładowo z drogi życia jesteś 5, a Twój partner jest 4, czyli 5+4= 9

Wasz związek posiada wspólną wibrację 9

Samotność we dwoje

Związki o wspólnej wibracji 9 zaliczane są do tych trudniejszych.

Często jest tak, że pomimo że żyjecie ze sobą, formalnie tworzycie rodzinę, to wspólne życie się nie układa, a jednak  nie potraficie się rozstać. Nie umiecie się rozdzielić, chociaż nie potraficie też zgodnie i szczęśliwie żyć ze sobą. Raczej się nie kłócicie, ale przestaliście nadawać na tych samych falach,  brakuje porozumienia.

Każde z was żyje sobie swoim życiem, mając często inne zainteresowania, zajęcia. Brakuje wspólnych pasji, zrozumienia i tworzenia wspólnej przestrzeni. Z reguły każde z was realizuje się oddzielnie, często żyje swoją pracą.

Natomiast gdy brakuje tej możliwości samorealizacji to jedna, albo dwie osoby pomimo że formalnie tworzą związek- to odczuwają wielką samotność. Jest to jedna z najgorszych form samotności zwana „samotnością we dwoje”, kiedy dwoje ludzi żyje obok siebie, ale nie ze sobą.

Jak przepracować relację karmiczną w 9?

Macie połączyć siły, wspierać się i  nauczyć się działać wspólnie dla świata i dla innych ludzi.

Taki związek opiera się często na dużych emocjach, które są nierzadko przyczyną napięć prowadzących do zamykania się w sobie i w swoim świecie. Odgradzasz się murem w swojej rzeczywistości, bo partner nie spełnia Twoich oczekiwań.  A tutaj należy otworzyć się na partnera i zrozumieć jego pragnienia, oczekiwania, marzenia. I to  bez stawiania warunków. Tylko taka pełna akceptacja sprawi, że sama pozbędziesz się ograniczeń. Związek taki wymaga swobody, tolerancji.

2 komentarze do “Wibracja związku 9”

 1. Owczar napisał(a):

  5+3=9 nieźle ;p,
  widzę, że jest tutaj szczególnie zwracana uwaga na poprawną matematykę…

 2. kaja napisał(a):

  W artykule http://www.twojanumerologia.pl/numerologia-partnerska/ piszecie ze:
  „3+6= dobry związek, oparty na wspólnej osi działania, oboje partnerzy wrażliwi artystycznie i towarzyscy.” A tutaj, ze to trudny zwiazek. Wiec jak? 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *