Numerologia partnerska

Na początku związku wszystko wydaje się proste. Kiedy mija pierwsza fala euforii i spadają „różowe okulary” zaczynamy dostrzegać, że nie wszystko układa się idealnie i nie do końca w sposób jaki sobie wymarzyliśmy. Tymczasem już na wstępie znajomości możemy ogólnie sprawdzić wzajemne dopasowanie, czy określić cel związku.

Numerologia partnerska (miłosna, związku) zajmuje się sprawdzaniem czy dwoje ludzi pasuje do siebie, czy stworzą oni harmonijny związek. Pozwala na zbadanie ewentualnych trudności w relacji partnerskiej (również pomiędzy przyjaciółmi, współpracownikami i członkami rodziny) oraz określenie wzajemnych priorytetów.

Numerologia partnerska opiera się na porównaniu liczb drogi życia obojga partnerów określając ich powiązania oraz wzajemne oddziaływanie w relacjach. Jest to więc ogólna prognoza oparta na Waszych datach urodzenia. Bardziej szczegółowa analiza związku partnerskiego opiera się na sporządzeniu dokładnych portretów numerologicznych i fachowym porównaniu poszczególnych cykli życia obojga partnerów. I oczywiście wyciągnięciu adekwatnych wniosków.

Jak najprościej wygląda numerologia partnerska? Obliczasz Wasze liczby drogi życia i sprawdzasz czy do siebie pasujecie.

1+1= wojna. Obie Jedynki to bardzo silne wibracje z których każda chce dominować. Obie mają bowiem swoje zdanie i nie zamierzają ustępować. To jeden z trudniejszych i bardziej burzliwych związków.

1+2= najczęściej zgoda. Związek korzystniejszy dla 1. Dwójka będzie ustępować dla „świętego spokoju”, a Jedynka ją zdominuje. Dwójka może odebrać Jedynkę jako osobę „gruboskórną”, może często czuć się urażona jej zachowaniem.

1+3= dobry związek. Trójka dzięki swojemu urokowi i czarowi będzie potrafiła przekonać Jedynkę do swoich racji, ale również jej ustąpić. Przede wszystkim będzie wspierać Jedynkę.

1+4=najczęściej zgoda. Czwórka będzie blokowała Jedynkę, która odczuje ograniczenia. Jedynka może denerwować Czwórkę, ponieważ może wprowadzać zamęt w jej uporządkowanym świecie. 4 będzie umiała się podporządkować Jedynce.

1+5= średnio. Trudny związek dla 5, która gdy poczuje ograniczenia i chęć dominacji Jedynki może najzwyczajniej od niej uciec. Jeśli chodzi tylko o wzajemne spędzanie czasu w swoim towarzystwie i zabawę- to relacja będzie udana.

1+6= średnio udany związek, Jedynka jest niezależna, a Szóstka lubi kontrolować sytuację i również chciałaby rządzić. Mogą się kłócić, wzajemna relacja będzie zgodna jeśli Szóstka ustąpi Jedynce.

1+7= konflikt. Nastawiona materialnie Jedynka nie zrozumie uduchowionej Siódemki, często będzie powtarzać: ale o co ci chodzi…Chociaż obie wibracje są samodzielne to jednak Siódemka woli samotnie realizować cele, natomiast dla Jedynki ważne jest zaistnienie wśród ludzi.

1+8=ciężki związek. Zarówno Jedynka jaki Ósemka będą chciały rządzić, co może oznaczać kłótnie i rywalizację o przywództwo.

1+9= trudny związek. Dziewiątka nie zechce się podporządkować, ani nawet ustępować Jedynce jeśli tylko ma odmienne zdanie. Może jej być trudno zrozumieć egocentryzm Jedynki. Dużo je różni, mają inne podejście do życia i obie będą musiały pójść na kompromis, żeby osiągnąć wzajemne zrozumienie.

————————————————————

2+2=uczucia i spokój. Bardzo dobry związek, bardzo uczuciowy, komfortowy, oparty na głębokich uczuciach, czułości. Oboje unikają konfliktów oraz kłótni. Jednak żadna z Dwójek nie będzie chciała przyjąć na siebie roli lidera, który podejmuje zdecydowane decyzje.

2+3=również bardzo dobry związek, optymizm i otwartość i śmiałość Trójki dobrze wpłyną na nieśmiałą Dwójkę. Trójka znajdzie w niej wdzięcznego słuchacza dla swoich opowieści oraz zachęci ją do podjęcia działania.

2+4= stabilny związek, może sprawiać wrażenie nudnego i monotonnego. Chociaż zdominowany przez Czwórkę, w przypadku wystąpienie konfliktów Dwójka przeważnie ustąpi. Zyska stabilizację i oparcie w partnerze i podporządkuje się Czwórce. Dwójkę może przytłaczać i blokować pewna szorstkość i niewrażliwość Czwórki.

2+5= związek oparty na wzajemnej współpracy. Najlepiej sprawdzi się w relacji przyjacielskiej. Szalona i dynamiczna Piątka rozgrzeje atmosferę w związku sprawiając, że Dwójka nie będzie miała czasu na nudę, będzie podziwiała Piątkę. W związku natomiast Dwójka może poczuć się zmęczona intensywnym tempem życia narzuconym przez Piątkę oraz cierpieć z powodu niezależności Piątki.

2+6= bardzo dobry związek, dla obojga partnerów ważne jest stworzenie harmonijnego związku i relacji rodzinnych, dlatego będą szczerze i z zapałem dbać o ognisko domowe obdarzając się uczuciem. Obie potrafią wiele od siebie dać w miłości.

2+7= mogą mieć trudności we wzajemnym dogadaniu się. Siódemka potrzebuje niezależności i chwil tylko dla siebie, natomiast Dwójka pragnie stałej obecności partnera i ludzi, może nie rozumieć potrzeby izolacji.

2+8= szczęśliwy związek, dla obojga ważna jest stabilizacja i tworzenie ogniska domowego. Będą się wzajemnie rozumiały i wspierały w życiu. Ósemka jako wibracja silniejsza może zdominować Dwójkę i przytłoczyć ją.

2+9= niezbyt udany związek., ponieważ Dwójka potrzebuje bezpieczeństwa dla siebie i rodziny, a Dziewiątka dla świata i innych ludzi. Jednakże obie wibracje potrafią wiele dać od siebie.

————————————————————-

serce23+3= dobry związek, wzajemna współpraca i świetne porozumienie. Wprawdzie możliwy bałagan w domu, wprowadzenie zamętu, jednak obie będą szczęśliwe tym chaosie.

3+4= niezbyt dobrany związek, chociaż Czwórka trochę „wyluzuje” przy Trójce. Konieczna jest wzajemna akceptacja odmiennej ekspresji partnera.

3+5= bardzo dobry związek, oparty na wolności, bez stwarzania sobie ograniczeń, dynamiczny. Oboje lubią ludzi i kontakty towarzyskie oraz intelektualne doświadczenia, a nawet szaleństwa. Jednak obie wibracje bywają rozrzutne, w związku mogą pojawić się problemy związane z zarządzaniem finansami.

3+6= dobry związek, oparty na wspólnej osi działania, oboje partnerzy wrażliwi artystycznie i towarzyscy.

3+7= zamknięcie Siódemki nie będzie korzystnie działało na Trójkę, która nie zrozumie potrzeby izolacji ze strony 7. Trójka może rozruszać Siódemkę i wówczas związek układa się dobrze.

3+8= średnio, raz lepiej raz gorzej. Ósemka będzie fascynować Trójkę. Jednak usztywnienie Ósemki może hamować entuzjastyczną ekspresję Trójki.

3+9= związek bez ograniczeń, jak balonik i latawiec, podobne zainteresowania i pasje, ciekawość świata i ludzi, ruchliwość. Obie lubią działać społecznie, otwarte na problemy innych (Ósemka pomaga, a Trójka udziela się towarzysko).

————————————————————

4+4= bardzo dobry związek, partnerzy ustalą role, podzielą zadania i zajmą się wspólnym budowaniem związku.

4+5= trudny związek, Piątka przeraża Czwórkę, wprowadzając w jej życia za duży zamęt i chaos. Możliwe częste nieporozumienia, agresja i kłótnie. Natomiast Piątka czuje się ograniczona sztywnością i uporządkowaniem Czwórki.

4+6= bardzo dobrze się dogadają, obie żyją w świecie materialnym i będą dobrze ze sobą współpracować.

4+7= bardzo małe porozumienie, żyją w dwóch różnych światach, Czwórka będzie źle się czuła w takim związku.

4+8= bardzo dobry związek, oboje wyznają podobne wartości jak praca i stabilne budowanie przyszłości, jednak związek może zdominować 8, chociaż jednocześnie sprawi, że 4 nieco wyluzuje.

4+9= Dziewiątka żyje w innym świecie, nie dogadają się ze sobą na dłuższą metę. Zainteresowania i styl życia Czwórki mogą być dla Dziewiątki zbyt przyziemne i materialistyczne.

————————————————————-

blizniaczedusz15+5= udany związek, pełen pasji i zaangażowania z obu stron. Wzajemne poszanowanie odrębności i wolności. Lepiej jeśli jest to relacja krótkotrwała, natomiast długie związki mogą się tutaj nie utrzymać.

5+6= trudny związek, wymagający starań w osiągnięciu kompromisów. Piątka pragnie wolności, a dla Szóstki bardzo ważne jest budowanie życia rodzinnego, dlatego może ją ograniczać. Piątka może denerwować Szóstkę, która weźmie na siebie całą odpowiedzialność za dom, czy rodzinę.

5+7= interesujący związek, jeśli będzie oparty na zrozumieniu wzajemnej odrębności i praw do poszanowania wolności partnera. Dopasowanie na poziomie intelektualnym sprawi, że nie zabraknie tutaj porozumienia w rozmowach. Problemy mogą pojawić się wówczas gdy Piątka nie zrozumie potrzeby samotności i poważnego nastawienia do życia Siódemki.

5+8= niezbyt udany związek. Ósemka chciałaby rządzić, a Piątka nie zgodzi się na to. Ósemka dąży do sukcesu w świecie materii, a dla Piątki ważna jest przyjemność płynąca z życia.

5+9=udany związek, zbliżają ich podobne zainteresowania. Obie pragną wolności i swobody, spędzać czas poza domem wśród ludzi.

6+6=wzajemne dopasowanie, wspólne cele i priorytety, oboje pragną harmonii i stabilizacji rodzinnej, rozdźwięk może powodować jedynie chęć każdej z Szóstek do dominacji i pełnienie roli szefa w tym związku.

6+7= niezbyt udany związek, Szóstka nie zrozumie zachowania Siódemki, może ją kontrolować, co Siódemka odczuje jako ograniczenia. Relacja możliwa dzięki wzajemnym poszanowaniu i zrozumieniu odrębności partnera. Szóstka potrzebuje okazywania uczuć, natomiast Siódemka niekoniecznie chce i potrafi być wylewna.

6+8= bardzo udany związek, wzajemne poszanowanie i zrozumienie. Szóstka może wspierać Ósemkę w dążeniach do sukcesu materialnego.

6+9= średnio udany związek. Obie wibracje potrafią kochać i okazywać miłość, ale może nastąpić rozdźwięk w sposobie wyrażania uczuć, ponieważ Szóstka pragnie okazywać i otrzymywać je w obrębie rodziny, natomiast Dziewiątka skłania się również ku innym ludziom.

————————————————————-

7+7= średnio udany związek. Oparty wprawdzie na wzajemnym zrozumieniu, jednak zamknięcie się w sobie Siódemek może skutkować izolacją. Partnerzy powinni pamiętać o wzajemnych rozmowach i budowaniu więzi poprzez podtrzymywaniu kontaktu ze sobą.

7+8=trudny związek, w którym Siódemka może odczuwać ograniczenia, a Ósemka stara się kontrolować sytuację. Siódemka skupia się na sprawach duchowych, natomiast Ósemka koncentruje na sprawach materialnych. Konieczność budowania kompromisów.

7+9= oboje macie własne poczucie sprawiedliwości, ale oboje również potraficie być zaciekle przekonani o słuszności własnych racji i ciężko wam zaakceptować odmienny punkt widzenia partnera. Zgoda, lub niezgoda w związku- zależeć będą od konkretnych sytuacji życiowych. Jeśli połączy was np. zainteresowanie duchowością- to będziecie się wspaniale dogadywać.

8+8= udany związek oparty na wzajemnym zrozumieniu. Ósemki wyznają podobne wartości. Mają też skłonność do intensywnego życia, dlatego konieczne będzie dbanie o wspólne spędzanie czasu. Kłopoty mogą pojawić się jeśli zaczną ze sobą rywalizować o dominację.

8+9=trudny związek, ponieważ Ósemka i Dziewiątka skoncentrowane są na innych celach. Dziewiątka nie jest nastawiona materialistycznie (jak 8). Wzajemne dogadanie się będzie trudne, co nie oznacza, że niemożliwe.

6 komentarzy do “Numerologia partnerska”

 1. Walciesie napisał(a):

  Walcie się. 4+9? Jestem w takim związku. Jest to szczęśliwy związek.

  • Tulipanna napisał(a):

   heh ja też przeczytałam, ze 5 przeraza 4. Tymczasem mi daje poczucie bezpiczeństwa 🙂 a ja, jako 4 , wcal nie jestem uporządkowana niczym czystej krwi niemiec ;))

 2. Benia napisał(a):

  Mój związek to 9 + 9 nie widze nigdzie opisu takiego związku. Prosze o dopisanie.

 3. kocham_a@wp.pl napisał(a):

  a co z mistrzowskimi liczbami???:)

 4. karol napisał(a):

  hej tez u mnie 9+9

  Związek idealny, zwłaszcza jeśli partnerzy marzą właśnie o tego typu relacji. Numerologiczne dziewiątki bez większego problemu znajdą wspólny język, łączy je w końcu wspólna pasja niesienia pomocy potrzebującym.

  tyle obczailem przeed sek. milosci ci zycze

 5. Blabla napisał(a):

  A co z liczbami mistrzowskimi?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *