Mężczyzna Jedynka i Dwójka

flickr.com

Poznałaś mężczyznę i zastanawiasz się, czy do siebie pasujecie. Jeśli znasz jego datę urodzenia to szybko możesz obliczyć wibrację liczby jego drogi życia i sprawdzić jak będzie zachowywał się w związku.

Jest to raczej pobieżna interpretacja z „przymrużeniem oka”, chociaż zaskakująco często się pokrywa z rzeczywistością 🙂 W analizie numerologicznej bardzo istotna jest jeszcze jego liczba duszy.

 

Mężczyzna numerologiczna Jedynka

Skupiony na sobie, może wydawać się egoistą. Stawia na niezależność. Zdecydowany w działaniu, jeśli czegoś pragnie- to po prostu to zdobywa. Nie licz na romantyczne kolacje przy świecach, ani na spacery w świetle Księżyca. Prędzej zaproponuje Ci szaloną podróż, albo sport ekstremalny. Przy czym niekoniecznie przejmie się faktem, że ty nie lubisz sportu, bo ważne, że on lubi 🙂

flickr.com

flickr.com

Nieco przewrażliwiony na swoim punkcie więc każdą krytyką możesz go szybko urazić. Natomiast pochwałami wręcz przeciwnie, będzie bardzo zadowolony i chwalony przymknie oko na twoje ewentualne wady, czy pomyłki. Ale nie licz że sam obdarzy cię komplementami. Na piedestale miejsce jest tylko jedno i stoi tam on- Jedynka. On chce czuć, że robi na tobie wrażenie. Jedynka lubi imponować kobietom. Wzbudzać podziw w ich oczach. Dlatego często bywa szarmancki, nawet powierzchowny, wierzy bowiem, że dobre auto, czy pieniądze sprawią, że kobieta będzie nim zachwycona.

W seksie może być gwałtowny i szybki. Skupiony na zaspokojeniu swoich potrzeb, pragnie pokazać się z jak najlepszej strony.

Chociaż zdobycie go nie jest trudne, bo wymaga jedynie od Ciebie dobrego wyglądu oraz komplementowania jego osoby- to utrzymanie przy sobie może już być nie lada wyzwaniem. Mężczyzna Jedynka lubi gdy coś się dzieje, podniecają go zmiany i ruch. W domowym zaciszu zacznie się nudzić, on potrzebuje ciągłej dawki adrenaliny. Ponad to nie lubi kobiet, które jak bluszcz uczepiają się i usiłują kontrolować każdy jego ruch. On potrzebuje wolności i swobody tylko dla siebie. U kobiet również ceni sobie pewną niedostępność, kierując się zasadą, żeby „gonić króliczka”. Dlatego jeśli Jedynka wpadła ci w oko, nie daj się zbyt łatwo zdobyć, lecz spraw by w tym polowaniu zwanym zdobywaniem względów- to on okazał się myśliwym. Daj mu satysfakcję, żeby myślał, że jest tak dobry, uwodzicielski i męski, że nie mogłaś mu się oprzeć.

Mężczyzna Jedynka jak tlenu potrzebuje bezustannego dowartościowania. Jeśli nie znajdzie tego u ciebie, będzie flirtował i romansował z innymi kobietami.

 

Mężczyzna numerologiczna Dwójka

flickr.com

flickr.com

Nieśmiały i wrażliwy. Będzie spoglądał i zastanawiał się czy zagadać, podejść, nawiązać znajomość. Na początku zawsze woli poobserwować, niż zdecydowanie działać. Jeśli już zacznie rozmowę to potoczy się ona sprawnie, bo Dwójka jest dobrym rozmówcą, jest również obdarzony empatią. Często tajemniczy, na początku znajomości może niechętnie mówić o sobie, za to z chęcią i z uwagą wysłucha twoich zwierzeń. Jednak nie licz na zdecydowane deklaracje. Taka rozmowa, często „o niczym” może się ciągnąc w nieskończoność, a on nie powie wprost, że jest tobą zainteresowany. On po prostu się waha, nie umie podjąć konkretnej „męskiej” decyzji”. Woli sobie zostawić margines, potrzebuje czasu. W zasadzie będzie zadowolony jeśli to ty weźmiesz sprawy w swoje ręce i konkretnie poruszysz istotne problemy określające status waszej relacji, czy zaangażowania w związek.

Mężczyzna Dwójka jest bardzo uważny, w zasadzie nic nie umknie jego uwadze. Nie będzie skupiony na sobie, lecz badawczo będzie przyglądał się Twoim reakcjom, w każdym spojrzeniu szukając znaków i interpretując każdy gest. Żeby go zdobyć możesz go trochę ośmielić.

Mężczyzna Dwójka jest bardzo opiekuńczy, nikt tak czule i z zaangażowaniem nie zajmie się tobą, nie zainteresuje się twoimi problemami, nie wysłucha zwierzeń. Potrafi też doradzić. Jest doskonałym „plastrem” na złamane serce. Uwielbia sprawiać przyjemność ukochanej osobie, w zasadzie nie wymaga dowodów i słów wdzięczności. Wystarczy mu Twój uśmiech i to, że go docenisz.

Dwójka jest typem romantyka, który wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia. Często mocno się angażuje w związek, jest wierny i jeśli jest w stałym związku to nie w głowie mu romanse na boku. Najchętniej spędzałby każdą wolną chwilę ze swoją ukochaną. Ponieważ lubi spokój to nie potrzebuje adrenaliny i zmian. Harmonia i stabilizacja sprawiają, że czuje się szczęśliwy.

W zasadzie dużo w nim energii kobiecej, jest uległy. Jeśli ty jesteś silną kobietą, to może szybko poddać się twoim wpływom i zmienić się w pantoflarza, który na wszystko się zgadza, gotuje obiadki, zajmuje dziećmi, posprząta. Wiążąc się z Dwójką warto mieć świadomość, że to męskie ramię może nie okazać się tak silne jak twoje kobiece 🙂 Nie będzie miał parcia na karierę, nie zainteresuje go wyścig szczurów, czy odnoszenie sukcesu. Chętniej będzie chodził na szkolne zebrania i odrabiał z dziećmi lekcje oraz się z nimi bawił. Dwójka bywa totalnie niezdecydowany, nie umie podjąć „męskiej decyzji”, co przeważnie pozostawia kobiecie. Nie chce brać odpowiedzialności za ewentualny błąd, nie czuje się na siłach, żeby dźwigać taki ciężar. Jeśli jednak ty jesteś zdecydowana i potrafisz zarządzać- to mężczyzna Dwójka będzie starał się wypełniać twoje polecenia i spełniać zadania, które mu wyznaczyłaś.

W seksie jest czuły, delikatny i romantyczny. Bardzo zwraca uwagę na swoją partnerkę, na jej potrzeby. Lubi romantyczną oprawę, klimatyczny nastrój, jak np. świece, szampan, czy nastrojowa muzyka. Z zainicjowaniem pierwszego kontaktu seksualnego często zwleka, w zasadzie czeka na zachętę ze strony partnerki, na pewno musi się rozruszać. Czasami jeśli nie zaproponujesz seksu- może okazać się, że przyjdzie ci długo na niego poczekać.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *